O mnie i moich dzierganych dywanach - petelkowo.pl

O mnie

Ewa StasikNazywam się Ewa Stasik i dziergam dywany. Chcesz wiedzieć dlaczego?
Kilka lat temu weszłam w kolejny zakręt życiowy. Nie było to związane z konkretnym doświadczeniem, ale odpowiedzią na pytanie dokąd zmierzam. To taki moment, w którym zdajesz sobie sprawę, że marnujesz czas na to czemu poświęcasz najwięcej uwagi w ciągu doby, a dłużej nie chcesz już tego robić. Tak było ze mną. Zaczęło mnie to bardzo uwierać. Kilkanaście miesięcy wewnętrznych rozterek i lęku przed tym co dalej.
Nie jestem bardzo szybka 😉 ale nic w życiu nie trwa wiecznie. Jest czas rozterki i czas podejmowania decyzji. Czas lęku i czas działania. Tak, mniej więcej, powstało Pętelkowo 🙂

Budują mnie działania, w których widzę sens. Cenię wartość użytkową. Dlatego do pracy wybrałam sznurek. Stwarza ogromne możliwości, a przy tym jest miękki i gruby, daje wyraźny splot, ładnie się układa, jest wytrzymały i owszem, praktyczny. Cieszy mnie kiedy widzę realny efekt mojej pracy. W dodatku można go użyć i poczuć pod stopami przyjemną miękkość splotu. To właśnie lubię i do tego Cię zapraszam. Rozgość się w moim pętelkowym świecie!

Serdecznie pozdrawiam! 🙂

Ewa Stasik, Pętelkowo