Dywan okrągły bawełniany, ze sznurka
Dwupak biało-czarny, okrągły bawełniany

Dwupak biało-czarny, okrągły bawełniany

Nie zawsze prawdą jest, że szewc chodzi bez butów. A na potwierdzenie trochę już zapomniany, ale codziennie użytkowany, komplet składający się z dwóch okrągłych dywanów, wykonany na specjalne zamówienie mojej osobistej szylkretkowej asystentki 😉 Jako wdzięczna klientka korzysta z dywanów z upodobaniem, wygrzewając się w słońcu.

Pierwotnie dywan był jeden, również okrągły, o średnicy 180 cm. Jednak po dłuższym namyśle, a raczej wewnętrznej motywacji, przerobiłam go na dwa mniejsze, dzięki czemu lepiej spełniają swoją funkcję. Większy leży w tym samym miejscu co poprzednik, przy fotelu, natomiast drugi jest bardziej mobilny, ale na ogół znajduje się przy łóżku. Oprócz funkcjonalności samych dywanów, przy obecnym wariancie pokój wydaje się większy i choćby z tego powodu warto było zrobić ten okrągły bawełniany dwupak.
Dodatkowo dwa mniejsze dywany sznurkowe to łatwiejsze pranie, ponieważ mały format można uprać w pralce, podczas gdy większy wymaga prania ręcznego.

Podobnie jak wszystkie dywany, które prezentuję, te również są bawełniane, a wykonałam je z mojego ulubionego sznurka w kolorze biało-czarnym.

Wielkość dywanów: 80 cm oraz 120 cm
Kolor: biało-czarny
Cena: 200 zł i 450 zł odpowiednio – dostępne na zamówienie


Dywan może być wykonany w dowolnym rozmiarze. Szacunkową cenę interesującej wielkości dywanu można wyliczyć tutaj.


okrągły bawełniany

okrągły bawełniany

okrągły bawełniany

okrągły bawełniany

okrągły bawełniany

okrągły bawełniany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *