Dywan okrągły bawełniany, ze sznurka
Dwupak biało-czarny, okrągły bawełniany

Dwupak biało-czarny, okrągły bawełniany

Nie zawsze prawdą jest, że szewc chodzi bez butów. A na potwierdzenie trochę już zapomniany, ale codziennie użytkowany, komplet składający się z dwóch okrągłych dywanów, wykonany na specjalne zamówienie mojej osobistej szylkretkowej asystentki 😉 Jako wdzięczna klientka korzysta z dywanów z upodobaniem, wygrzewając się w słońcu.

Pierwotnie dywan był jeden, również okrągły, o średnicy 180 cm. Jednak po dłuższym namyśle, a raczej wewnętrznej motywacji, przerobiłam go na dwa mniejsze, dzięki czemu lepiej spełniają swoją funkcję. Większy leży w tym samym miejscu co poprzednik, przy fotelu, natomiast drugi jest bardziej mobilny, ale na ogół znajduje się przy łóżku. Oprócz funkcjonalności samych dywanów, przy obecnym wariancie pokój wydaje się większy i choćby z tego powodu warto było zrobić ten okrągły bawełniany dwupak.
Dodatkowo dwa mniejsze dywany sznurkowe to łatwiejsze pranie, ponieważ mały format można uprać w pralce, podczas gdy większy wymaga prania ręcznego.

Podobnie jak wszystkie dywany, które prezentuję, te również są bawełniane, a wykonałam je z mojego ulubionego sznurka w kolorze biało-czarnym.

Wielkość dywanów: 80 cm oraz 120 cm
Kolor: biało-czarny
Cena: 200 zł i 450 zł odpowiednio – dostępne na zamówienie


Dywan może być wykonany w dowolnym rozmiarze. Szacunkową cenę interesującej wielkości dywanu można wyliczyć tutaj.


okrągły bawełniany

okrągły bawełniany

okrągły bawełniany

okrągły bawełniany

okrągły bawełniany

okrągły bawełniany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *