Dywan jasnooliwkowy – Dywany z bawełnianego sznurka
Dywan jasnooliwkowy

Dywan jasnooliwkowy

Jasnooliwkowy dywan dla p. Magdy, który wczoraj skończyłam ma wymiary 120×180 cm. Kolor jest ciepły, ale bardzo delikatny, dlatego trudno było mi go uchwycić na zdjęciach.

Dywan bardzo przypadł do gustu pannie kot, choć nie ma zgody na spacery ani zasiedlanie robionych rzeczy. Jednak pokusa jest zbyt silna. Tutaj złapana na chwilę przed 'głupawką’:

16 Comments

 1. viola

  Witam

  Czy taki dywan sznurkowy można wyprać? Czy po praniu trzeba mu jakoś nadawać kształt, żeby wyglądał jak na zdjęciu? Mam szydełkową chustę i po praniu trzeba ją naciągać układać, a najlepiej wyprasować żeby miała ładny kształt, czy dywan też wymaga takich zabiegów? pozdrawiam ciepło

  1. petelkowo.pl

   Dzień dobry,
   tak, dywan można prać w niskiej temperaturze. Po upraniu najlepiej jest nim wstrząsnąć i wyrównać brzegi, a następnie suszyć na płasko. Zabiegi termiczne nie są konieczne.
   Pozdrawiam!

 2. Agnieszka

  Witam jaki byłby koszt wykonania szarego dywaniku o wymiarach ok250x350cm. jaka jest grubość włóczki ?? czy jest to sznurek czy wełna?? czy ten dywanik jest dobry w utrzymaniu czystości i odkurzaniu?? pozdrawiam
  Agnieszka

 3. Kasia

  Dobry wieczór,
  Czy robi Pani takie dywany na zamówienie?
  Bardzo mi się podobają i chciałabym jeden zamówić.

  Pozdrawiam 
  Kasia Kamińska

  1. petelkowo.pl

   Dzień dobry! Tak, robię na zamówienie. Wysłałam do Pani maila, ale przyszedł zwrot, dlatego proszę o wiadomość na petelkowo [at] gmail.com, ustalimy szczegóły. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *