Dwustronny dywan w pasy z petelkowo.pl
Dywan w pasy, żółte i pomarańczowe

Dywan w pasy, żółte i pomarańczowe

Bohaterem tego wpisu jest dywan w pasy!  A nawet trzy dywany, wszystkie wykonane pod koniec ubiegłego roku, jednak dopiero teraz doczekały się prezentacji.

Pierwszy to komplet dwóch małych dywaników różnej wielkości w często u mnie zamawianej kombinacji kolorów – szarym, grafitowym i żółtym. Do dywaników dołączył wielki żółty kosz, który wesoło rozświetla całość. Przyznam się, że w skrytości analizowałam możliwość zatrzymania tego kosza dla siebie 🙂 Na szczęście nie mam już miejsca na dodatkowy pojemnik, a i kolor w moim mieszkaniu niestety nietrafiony.

Trzeci dywan w pasy został delikatnie zmodyfikowany za sprawą koloru pomarańczowego. Bardzo rzadko mam okazję używać sznurka pomarańczowego, a w tym zestawieniu – z grafitem i szarym – wypadł naprawdę ciekawie. Może nie tak słonecznie jak żółty, ale równie wesoło i energetycznie.

Wszystkie moje dywany są wykonane z bawełnianego sznurka odzieżowego z poliestrowym rdzeniem. Dzięki temu mogą być prane w niskiej temperaturze, a następnie suszone na płasko. Z uwagi na wielkość dywanu nie zawsze jest to możliwe w warunkach domowych.
Większość modeli, zwłaszcza jednolitych i w pasy ma jednakową strukturę po obu stronach, dlatego dywany te mogą być używane dwustronnie. Jest to niezwykle cenne, zwłaszcza dla posiadaczy jasnych modeli 😉

Wielkość dywaników z kompletu: 30×110 cm, 60×120 cm
Wielkość kosza: 30×30 cm
Kolor: szary, grafitowy, żółty
Cena za całość: 550 zł  – dostępne na zamówienie

Wielkość trzeciego dywanu: 120×200 cm
Kolor: szary, grafitowy, pomarańczowy
Cena: 960 zł  – dostępny na zamówienie


Dywan może być wykonany w dowolnym rozmiarze. Szacunkową cenę interesującej wielkości dywanu można wyliczyć tutaj.


dywan w pasy

dywan w pasy

dywan w pasy

dywan w pasy

dywan w pasy

dywan w pasy

dywan w pasy

dywan w pasy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *