Gazetowniki – Dywany z bawełnianego sznurka
Gazetowniki

Gazetowniki

Wątek niemal wspomnieniowy, bo zbierający modele koszy gazetowników, które zrobiłam w ostatnich miesiącach. Nie chcę się zarzekać, ale takie przeznaczenie koszy najbardziej do mnie przemawia, co nie oznacza, że nie można ich wykorzystać w zupełnie innym celu 🙂 Wszystkie zostały wykonane z różnej grubości sznurków, na ogół bawełnianych. Pierwszy ze sznurka poliestrowego.

Na początek mój ulubieniec – worek, którego elastyczną formę doceniłam dopiero niedawno.

Plecionka pasuje kolorystycznie do ostatniego kwadratowego chodnika o minimalistycznym wzorze.

I kubełek, który można skompletować z tym chodnikiem.

5 Comments

 1. edyta

  czy może Pani podać mi adres mail- ten petelkowo [at] gmail.com-mi wyrzuca,wiadomość nie chce wyjść.pozdrawiam

 2. petelkowo.pl

  Rzeczywiście nic nie dostałam, ale wysłałam do Pani maila na adres podany w komentarzu, proszę sprawdzić, w ten sposób powinno dojść bez problemu.

 3. edyta

  Witam,
  czy ten sznurek bawełniany z którego wykonany jest dywanik to jest z wypełnieniem czy też bez. Kupiłam sobie taki z wypełnieniem ( takie włókno w środku) i troche sztywne mi to wychodzi.
  Bardzo prosze o wskazówki.
  Pozdrawiam

  1. petelkowo.pl

   Dzień dobry,
   tak, jest to sznurek z wypełnieniem, ale zupełnie nie jest sztywny, a raczej miękki o średnicy 5 mm. Możliwe, że chodzi o producenta, bo czasami zdarzają się różnice u tego samego dostawcy. Te konkretne sznurki kupiłam u polskiego producenta i jestem z nich zadowolona. Jeśli jest Pani zainteresowana bliższymi informacjami proszę o maila na adres petelkowo [at] gmail.com.
   Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *