Szare nierówności – Dywany z bawełnianego sznurka
Szare nierówności

Szare nierówności

Z niemałym wysiłkiem skończyłam wczoraj w nocy nowy dywan. To, że jest szary nikogo nie zdziwi, ale tym razem nie jest jednolity i wygląda, wg mnie, bardzo fajnie. Dywan wykonałam zgodnie z wizją klientki i choć w pracy był bardzo wymagający i czasochłonny, to efekt końcowy jest ciekawy, a doświadczenie bezcenne 😉

Rozmiar: 235×215 cm

3 Comments

 1. Gosia

  Witam. Przepiękny dywan. Marzę żeby taki samodzielnie wykonać. Mam podstawowe umiejętności, które zdobyłam wiele lat temu na kółku zainteresowań jeszcze w szkole podstawowej. Kupiłam kawałek sznurka i coś wychodzi. Mam tylko wątpliwości jak przechodzić do kolejnego rzędu w przypadku dywanu w kwadrat lub prostokąt. Okrągłe serwetki pamiętam ze zaczynałam od oczek. Tu nie mam pojęcia jak? Próbowałam przewracać na lewą stronę i kontynuować i da sie, tylko nie wiem jaki będzie efekt na większym kawałku. Zależy mi żeby krawędzie wyglądały ładnie i żeby były równe. Proszę o podpowiedź jak to robić?
  Spytam jeszcze o źródło sprawdzonego sznurka. Z tego co wyczytałam to kupujesz na Allegro. Czy możesz polecić konkretnego sprzedawcę?
  Dziękuję za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam! !!

 2. Joanna

  Dywan fantastyczny!
  Mam pytanie, gdzie można kupić sznurek do wykonania dywanu, jaki sznurek jest najlepszy do tego rodzaju prac?

  1. petelkowo.pl

   Dziękuję bardzo. Pani Joanno rodzajów sznurka jest wiele. Ja używam bawełnianego z wypełnieniem, o średnicy 5 mm. Producentów też jest wielu, dlatego najlepiej samodzielnie przetestować. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *