Szary dywan – Dywany z bawełnianego sznurka
Szary dywan

Szary dywan

Skończyłam następny dywan sznurkowy. Nadal w kolorze jasnoszarym, ale tym razem w rozmiarze 150 x 150. Zważywszy, że poza rozmiarem niczym nie różni się od tego, czuję się zobowiązana wyjaśnić, że takie było zamówienie 🙂 Muszę przyznać, że w większym rozmiarze podoba mi się bardziej.


Dywan może być wykonany w dowolnym rozmiarze. Szacunkową cenę interesującej wielkości dywanu można wyliczyć tutaj.


Kilka zdjęć.

34 Comments

 1. Paulina P.

  Witam , jaki byłby koszt jasnoszarych dywanów o wymiarach 140×200 oraz dwie sztuki dywanów o wymiarze 100×150. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam.

 2. Agnes

  Proszę o informację jakim ścięgien pani robiła ten dywan. Jestem początkująca w robótkach, a ten ścieg jest bardzo ładny. Prosiłabym o wyjaśnienie krok po kroku jak uzyskać taki ścieg. Z góry dziękuję.

  1. petelkowo.pl

   Dzień dobry, dywan zrobiłam półsłupkami. Nie przygotowuję tutoriali, ale w sieci znajdzie ich Pani aż w nadmiarze, dlatego proszę poszukać. Na początek np. na YouTube. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

 3. A. Lipka

  Czy istnieje możliwość zamówienia dywanu z szarego sznurka o wymiarach 200×250 cm, proszę o podanie kosztów.

 4. Hautamer

  Witam, dywan super. Moje pytanie: na takie wymiary ile motków potrzeba? bo rozumiem, że jest zrobiony ze zpagetti

 5. Aga JArzębinowa

  Dzień dobry! Coś rewelacyjnego! 🙂 Jestem pod wrażeniem 🙂 
  Jak grubych drutów Pani użyła, żeby stworzyć takie cudo ? 

 6. Joanna

  Ja rowniez jestem pod wrazeniem jasnego szarego dywanu. Chcialam sie podpytac o koszt 200×300 i dokładnie z jakiego sznurka jest zrobiony. Bardziej miekki czy solidniejszy, twardszy.
  I jak sie zachowuje przy użytkowaniu
  pozdrawiam i czekam na maila!
  Joanna

 7. Monika

  Dzień dobry, 
  dywan jest przepiękny. Jaki byłby koszt takiego dywanu o wym. 180 x 220 cm? Pozdrawiam i życzę dalszych tak udanych projektów. Monika

 8. Iwa

  Przecudowny!!! Można zapytać jaka jest cena takiego dużego dywanu i czy są inne opcje kolorystyczne? Pozdrawiam wiosennie,
  Iwona

  1. petelkowo.pl

   Dziękuję za miłe słowa 🙂 Pani Iwono są inne opcje kolorystyczne, ale nie mam tutaj możliwości dodania załącznika dlatego prześlę szczegóły mailem. Proszę sprawdzić pocztę.
   Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *