Szary dywan – Dywany z bawełnianego sznurka
Szary dywan

Szary dywan

Skończyłam następny dywan sznurkowy. Nadal w kolorze jasnoszarym, ale tym razem w rozmiarze 150 x 150. Zważywszy, że poza rozmiarem niczym nie różni się od tego, czuję się zobowiązana wyjaśnić, że takie było zamówienie 🙂 Muszę przyznać, że w większym rozmiarze podoba mi się bardziej.


Dywan może być wykonany w dowolnym rozmiarze. Szacunkową cenę interesującej wielkości dywanu można wyliczyć tutaj.


Kilka zdjęć.

34 Comments

 1. Paulina P.

  Witam , jaki byłby koszt jasnoszarych dywanów o wymiarach 140×200 oraz dwie sztuki dywanów o wymiarze 100×150. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam.

 2. Agnes

  Proszę o informację jakim ścięgien pani robiła ten dywan. Jestem początkująca w robótkach, a ten ścieg jest bardzo ładny. Prosiłabym o wyjaśnienie krok po kroku jak uzyskać taki ścieg. Z góry dziękuję.

  1. petelkowo.pl

   Dzień dobry, dywan zrobiłam półsłupkami. Nie przygotowuję tutoriali, ale w sieci znajdzie ich Pani aż w nadmiarze, dlatego proszę poszukać. Na początek np. na YouTube. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

 3. A. Lipka

  Czy istnieje możliwość zamówienia dywanu z szarego sznurka o wymiarach 200×250 cm, proszę o podanie kosztów.

 4. Hautamer

  Witam, dywan super. Moje pytanie: na takie wymiary ile motków potrzeba? bo rozumiem, że jest zrobiony ze zpagetti

 5. Aga JArzębinowa

  Dzień dobry! Coś rewelacyjnego! 🙂 Jestem pod wrażeniem 🙂 
  Jak grubych drutów Pani użyła, żeby stworzyć takie cudo ? 

 6. Joanna

  Ja rowniez jestem pod wrazeniem jasnego szarego dywanu. Chcialam sie podpytac o koszt 200×300 i dokładnie z jakiego sznurka jest zrobiony. Bardziej miekki czy solidniejszy, twardszy.
  I jak sie zachowuje przy użytkowaniu
  pozdrawiam i czekam na maila!
  Joanna

 7. Monika

  Dzień dobry, 
  dywan jest przepiękny. Jaki byłby koszt takiego dywanu o wym. 180 x 220 cm? Pozdrawiam i życzę dalszych tak udanych projektów. Monika

 8. Iwa

  Przecudowny!!! Można zapytać jaka jest cena takiego dużego dywanu i czy są inne opcje kolorystyczne? Pozdrawiam wiosennie,
  Iwona

  1. petelkowo.pl

   Dziękuję za miłe słowa 🙂 Pani Iwono są inne opcje kolorystyczne, ale nie mam tutaj możliwości dodania załącznika dlatego prześlę szczegóły mailem. Proszę sprawdzić pocztę.
   Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *