Szare gazetowniki
Nowe, szare gazetowniki

Nowe, szare gazetowniki

Skończyłam wczoraj pracę nad kolejnym zamówieniem, na które składają się tytułowe szare gazetowniki oraz dywan również szary. Ponieważ dywany prezentuję regularnie i dość często, dzisiaj skupiam się na gazetownikach, bo te robię stosunkowo rzadko. Właściwie tylko przyparta do muru, chociaż obiecuję sobie, że to się zmieni. Dotychczas nie zmieniło się, ale może kiedyś.

Z uwagi na fakt, że zamówienie stanowi całość zależało mi na możliwe najlepszym dopasowaniu kolorystycznym dywanu i koszy. Wyszło tak sobie, a to dlatego, że każdy sznurek jest inny i od innego dostawcy. W dodatku oferta jednego z dostawców znacznie odbiega od rzeczywistości i tak zamawiając szary sznurek bawełniany, otrzymałam granatowy, a po interwencji gwarancję dostawcy, że to jest właściwy kolor (szary!), tylko z granatowej przędzy 😉 Na szczęście zamówiłam dwa różne rodzaje szarości i jeden z nich mogłam wykorzystać.

Tytułowe szare gazetowniki wykonałam z dwóch rodzajów sznurków – grubego spodu bawełnianego oraz cienkiego sznurka poliestrowego. Sznurek bawełniany zgodnie z założeniem jest granatowy, natomiast wierzchnia warstwa jest jasnoszara, jednak w towarzystwie innych szarości wydaje się przybrudzona. Dywan zaś wykonany jest standardowo z szarego bawełnianego sznurka w rdzeniem.

DYWAN
Wielkość: 140 x 200 cm
Kolor: szary
Cena: 1120 zł – dostępny na zamówienie

GAZETOWNIK
Wielkość: 22 x 26 cm (średnica x wysokość do uchwytu)
Kolor: szaro-granatowy
Cena: 120 zł – dostępny na zamówienie


Dywan może być wykonany w dowolnym rozmiarze. Szacunkową cenę interesującej wielkości dywanu można wyliczyć tutaj.szare gazetowniki

szare gazetowniki

szare gazetowniki

szare gazetowniki

szare gazetowniki

szare gazetowniki

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *