Zamówienia

Zamówienia

Wykonuję na zamówienie dywany, chodniki, kosze, poszewki, podkładki na stół i inne produkty wyposażenia wnętrz zgodnie z wizją i potrzebami Klienta. Do pracy wykorzystuję bawełniany sznurek o średnicy 5 mm, z poliestrowym rdzeniem od polskiego producenta. Wszystkie produkty są w całości wykonane ręcznie, szydełkiem.

Pełna paleta dostępnych kolorów widoczna jest tutaj:

Zamówienia

Jak to się odbywa?

Zamówienia można składać mailowo (kontakt@petelkowo.pl) lub telefonicznie (+48 503 900 607).
Po ustaleniu wszystkich szczegółów i podjęciu decyzji o zakupie należy wpłacić zaliczkę w wysokości 50% wartości zamówienia. Zaksięgowanie wpłaty rozpoczyna realizację zamówienia, czyli zakup materiału i produkcję. Pozostała kwota jest uiszczana po otrzymaniu przez Klienta zdjęć gotowego produktu. Wówczas następuje wysyłka, najczęściej za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

Termin realizacji zamówienia nie przekracza na ogół 14 dni, jednak może się zdarzyć, że trwają już prace nad wcześniejszymi projektami. W takiej sytuacji realny termin ustalany jest na bieżąco.

Jednorazowo, na prośbę Klienta, wysyłam próbkę wielkości 10×10 cm wykonaną takim samym splotem jak dywan.

Bardzo proszę o przemyślane zakupy, ponieważ nie prowadzę ciągłej sprzedaży, ale realizuję indywidualne zamówienia, z dopasowanym do potrzeb rozmiarem i kolorystyką produktu, dlatego nie przyjmuję zwrotów.

Szacunkową cenę interesującej wielkości dywanu można wyliczyć tutaj.

Kontakt

Pętelkowo Ewa Stasik
Email: kontakt@petelkowo.pl
Tel.: +48 503 900 607