Żółta oponka dla kota lub małego psa od petelkowo.pl
Żółta oponka dla kota lub małego psa

Żółta oponka dla kota lub małego psa

Żółta oponka dla kota kryje tak naprawdę dwa różne modele. Dlaczego więc piszę o nich w jednym poście? Ano dlatego, że mają podobny zestaw kolorów oraz są dwuwarstwowe. I to jest wszystko co je łączy.

Co je różni? Pierwsza jest podobna do tych prezentowanych tutaj. Tzn. wykonałam ją takim samym spotem i mniej więcej tej samej wielkości. Całość jest w kolorze średniego szarego, z wyjątkiem ciepłego żółtego spodu. Obie warstwy legowiska wydziergałam ze sznurka. Mojej kotce, która lubi sznurek, od razu przypadła do gustu:)

Druga oponka jest zupełnie inna. Po pierwsze gładka na zewnątrz dzięki bardzo prostemu i ścisłemu  splotowi. Nowością jest warstwa wewnętrzna wykonana z wyjątkowo miękkiej, niemal pluszowej włóczki, którą producent rekomenduje na wybory dziecięce 🙂 Jest rzeczywiście niezmiernie przyjemna i choć akrylowa całkiem ciepła. Chętnie przetestuję ją do zrobienia pledu, niekoniecznie w rozmiarze mini.

Wielkość: ok. 45×30 cm
Kolor: jasnożółty, szary oraz żółty i szary
Cena: 160 zł / szt.
Termin realizacji: ok. 14 dni po wcześniejszym potwierdzeniu w pracowni


Dywan może być wykonany w dowolnym rozmiarze. Szacunkową cenę interesującej wielkości dywanu można wyliczyć tutaj.

Pierwsza oponka w całości ze sznurka:

Żółta oponka dla kota

Żółta oponka dla kota

I druga żółta oponka dla kota, z 'pluszowym’ środkiem, która kolorystycznie doskonale komponuje się z dywanem z poprzedniego wpisu:

Żółta oponka dla kota

Żółta oponka dla kota

Żółta oponka dla kota

Oponki są testowane przez kotkę Czakrę już na etapie produkcji 😉 A cały proces dziergania przebiega pod nadzorem, więc o pomyłkach nie może być mowy.

Żółta oponka dla kota

Żółta oponka dla kota

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *